شرکت تولیدی کارا تهویه عصر نوین (سهامی خاص) بعنوان یکی از شش شرکت تابعه هلدینگ “ستاره سهیل” با پشتوانه مدیران خود با سال ها تجربه در صنعت تاسیسات و تهویه مطبوع کشور و بهره گیری از دانش متخصصین جوان، با شعار کلید کارا، زمین پایدار و با رویکرد بهینه سازی مصرف انرژی، بهره گیری از فناوری های نوین و سازگاری با شرایط محیطی کشور موفق به انتقال دانش، کسب تکنولوژی و محصولات گروه تکنولوژی از کشور اسپانیا گردیده است. یکی از عمده دلایل انتخاب این گروه تخصصی و صنعتی اسپانیایی ،اخذ استانداردها و  رویکردهای سبز این گروه می باشد  که با در نظر گرفتن مشکلات زیست محیطی، می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات آشکار و نهان کشور از جمله کمبود آب، هدر رفت انرژی، آلودگی هوا و … باشد.

همچنین این شرکت در راستای تامین هرچه بیشتر نیاز بازار تاسیسات کشور و در جهت دستیابی به رضایتمندی مشتریان گرامی با احداث خطوط تولید مطابق با استانداردهای روز دنیا، اقدام به طراحی و تولید انواع فن کویل های سقفی، کانالی و کاستی در ظرفیت های متنوع با برند  می­ نماید.

همچنین در راستای مسئولیت های اجتماعی خود همواره خواهد کوشید تا سهمی هر چند کوچک در حفاظت از محیط زیست و ارتقاء صنعت تاسیسات و ساختمان در کشور عزیزمان ایران داشته باشد.

اهداف کاراتهویه

تامین بهترین محصولات تهویه مطبوع جهت بالا بردن سطح کیفی پروژه های عمرانی، صنعتی، مسکونی و تجاری داخل و خارج از کشور رسالت اصلی این شرکت می باشد. به این منظور، این شرکت با توجه به نیاز و شرایط استراتژیک صنعتی، اقتصادی و سیاسی ایران در دنیای پیچیده امروز و همچنین عدم وجود یک برند مطرح ایرانی- اروپایی ،تدوین استراتژی خلق یک برند را با تکنولوژی و دانش روز اروپایی برای رشد مجموعه خود و ارتقا سطح کیفی و فنی سیستم های تهویه مطبوع امری حیاتی تلقی نموده و در همین راستا برند را ایجاد و در اروپا به مرکزیت کشور آلمان ثبت نمود تا از این پس این برند دو ملیتی در عرصه جهانی مطرح و شناخته شود. این برند به عنوان یک برند مشترک (ایرانی – اروپایی) می باشد که کلیه محصولات آن بر پایه دانش و نوآوری های روز اروپا در Keyter Technologies Group طراحی، تولید و تست می گردد و همچنین در راستای توسعه این استراتژی، برند  را نیز به عنوان یک برند مشترک ایرانی-آسیایی به مرکزیت کشور ترکیه ثبت نموده تا محصولات خود را در معتبرترین کارخانجات آسیایی طراحی، تولید و تست نماید.

با این نگرش، شرکت کارا تهویه عصر نوین ضمن تامین، تکمیل و عرضه سبد محصولات این حوزه از صنعت، با در اختیار داشتن دپارتمان های تخصصی طراحی، آموزش و مشاوره، فروش و خدمات پس از فروش بر آنست تا در کنار عرضه محصولات با کیفیت جهانی، پشتیبانی و خدمات قبل، حین و پس از فروش این برندها را نیز ارائه نماید.